Flīžu profilu apraksts

Pareizi izvēlēts flīžu profils var uzlabot dekoratīvās apdares izskatu. Viņš var atrisināt arī noteiktus tehniskos jautājumus, kas periodiski rodas flīžu un parketa ieklāšanas laikā, pat ja to veic pieredzējis meistars. Šis produkts pārklāj flīzi no vairākām pusēm, maskējot keramikas pārklājuma neapstrādātās malas.
Profili paslēps šķībus flīžu griezumus galos un stūros, kā arī pasargās no šķembām un skrāpējumiem.


Alumīnija profilu izmantošana


No šī materiāla izgatavots izstrādājums lieliski tiek galā ar taisniem un izliektiem savienojumiem. Tas ir paredzēts dažādu grīdas segumu variantu apvienošanai vienā dizainā un kalpo kā apdare galos. Pateicoties alumīnija flīžu profilam, jūs varat iegūt skaidrus stūrus vai sadalīt dažādu faktūru un krāsu flīzes vairākās zonās.

Misiņa profilu izmantošana

Misiņa profils ir vienkārši skaists, jo imitē zeltu. Tas ir diezgan izturīgs, tāpēc tas ir ļoti pieprasīts patērētāju vidū. Misiņa izstrādājuma pielietojuma joma ir pakāpienu projektēšana, galu apmales un savienošanas šuves.

Nerūsējošā tērauda profilu izmantošana

No šī materiāla izgatavoto profilu tehniskie parametri atšķiras no misiņa modeļiem ar lielāku izturību un mitruma izturību. Šādi profili ir slīpēti un pulēti. Tos izmanto galvenokārt uz ielas, sanitārajās telpās (klīnikās, slimnīcās u.c.) un telpās, kur nepieciešama īpaši stingra sanitāri higiēniskā kontrole - pārtikas ražošanā, ēdināšanas blokos u.c. Tie izskatās grezni un var kļūt par spožu akcentu kopējā interjerā.


PVC profilu izmantošana

Šīm materiālam ir svarīga priekšrocība: tas izceļas ar dažādiem krāsu risinājumiem, tāpēc izvēlēties flīzes krāsai atbilstošu profilu nebūs grūti. Plastmasas profilam ir zema cena un krāsu variāciju pārpilnība.

Mūsu veikalā Jūs atradīsiet  visplašāko sortimentu ar flīžu līstēm no dažādiem materiāliem, kā arī to aksesuārus!

Flīžu profilu cenu diapazons ir plašs un var atšķirties no vislētākās līdz ekskluzīvai.