Grīdlīstu apraksts

Grīdlīstēm ir īpaša un svarīga loma telpu apdarē. Pārejai no grīdas seguma uz sienas segumu ir jānodrošina gan funkcionālās, gan estētiskās prasības  telpās  ar visdažādākajiem ekspluatācijas apstākļiem.

Tāpēc grīdlīstes tiek izgatavotas no dažādiem materiāliem:  koka grīdlīstes, mdf grīdlīstes, pvc grīdlīstes, metāla grīdlīstes. 

Piemērotākas vietas koka grīdlīstes izmantošanai

Koka grīdlīstes pārsvarā tiek izmantotas dzīvojamās un atsevišķās biroja telpās. Visbiežāk tiek izmantotas grīdlīstes no priedes, ozolkoka grīdlīstes, baltas koka grīdlīstes.

Biroja telpās un sabiedriskās telpās plaši tiek izmantotas mdf krāsotas grīdlīstes. 

Piemērotākas vietas pvc grīdlīstes izmantošanai

Plastmasas grīdlīstes parasti nav dārgas un tiek izmantotas visdažādākajās telpās.  Atsevišķos gadījumos tajos ir paredzēts speciāls kanāls kabeļa ieklāšanai. 

Piemērotākas vietas metālu grīdlīstes izmantošanai

Sevišķu vietu ieņem alumīnija grīdlīstes un nerūsējošā tērauda grīdlīstes. Pēdējās ir ļoti izturīgas pret ķīmisko un atmosfēras iedarbību un tos īpaši ieteicams izmantot ārstniecības iestādēs, pārtikas rūpniecībā un līdzīgos objektos.  Alumīnija grīdlīstes ir ideāli piemērotas izmantošanai tur, kur nepieciešama mūsdienīga augsti tehnoloģiskā apdare.

Tos var izmantot ar gandrīz visiem grīdas seguma veidiem, tai skaitā paklājiem,  ielejamām grīdām, akmeni, koku, koka laminātu un keramikas flīzēm.  

Neaizmirstiet par piederumiem/aksesuāriem

Grīdlīstes montāža lielākoties tiek veikta, izmantojot speciālos stiprinājumus. Tiek izmantoti arī  labie un kreisie vāciņi, savienotāji un grīdlīstes stūri.Mūsu veikalā Jūs atradīsiet  visplašāko sortimentu ar grīdlīstēm no dažādiem materiāliem, kā arī to aksesuārus!

Grīdlīstes cenu diapazons ir ļoti plašs un var atšķirties no vislētākās līdz ekskluzīvai līdz par 100 reizēm.