Deformācijas šuve 2,5m/12,5*10/tumši pelēkā..
Deformācijas šuve 2,5m/12,5*10/tumši pelēkā..
10,13€
Ražotājs: Genesis-gs

Deformācijas šuve 2,5m/12,5*10/tumši pelēkā..

Modelis:
Pieejamība:

MLB125.35

Ir noliktavā
10,13€ / gab.
Bez nodokļa: 8,37€ / gab.

Genesis MLB ir  deformācijas polivinilhlorīda profils vieglajiem ekspluatācijas apstākļiem, kas paredzēts grīdas seguma malas aizsardzībai vietās ar nelielu satiksmi, piemēram, kur pārvietojas tikai  gājēji.

 Vienu no atlokiem, kas galvenokārt paredzēts uzstādīšanai zem grīdas seguma, var noņemt manuāli uz vietas, noņemot to gar profila V-rievu. Šis modificētais profils ar vienu atloku ir ideāli piemērots kā perimetra savienojums, kas nodrošina 10 mm spilvenu visā uzstādīšanas garumā starp grīdas segumu un sienu.

 Profili ir piemēroti arī izmantošanai ārpus iekštelpām, piemēram, uz fasādēm vai balkoniem.

Deformācijas šuves ir jāuzstādā  noteiktās vietās un pozīcijās, lai novērstu flīžu atlīmēšanos no pamatnes. Nozares vadlīnijas paredz, ka ar flīzēm noklātais maksimālais laukums nedrīkst pārsniegt 10 m katrā virzienā, bet praksē, atkarībā no individuāla pielietojuma, tie ir 5 -8 metri. Lielbritānijas standarts (BS) 5385 paredz deformācijas šuvju pielietošanas prasības un metodes. 3.Daļas: 1989 – 3-19.1.1. sadaļa    paredz, ka ēkas projektētājam jānovērtē jebkādas slodzes lielums un jāizlemj, kur atradīsies deformācijas šuves, ņemot vērā visus faktorus.

Deformācijas šuves jāuzstāda tieši  virs jebkādām izmaiņām vai spraugām pamatnē.

Tips Deformācijas šuves
Pielietojuma joma Flīžu profili
Krāsa Pelēka
Garums (metros) 2,5
Šķērsgriezums (mm*mm) 12,5*10