Profili "DARI PATS"

Risinājums tiem, kam patīk darināt pašam un kas vēlas patstāvīgi padarīt savu māju skaistāku, mēs piedāvājam plašu sortimentu dažāda izmēra profilu no krāsotā un anodēta alumīnija, misiņa un nerūsējošā tērauda.   

Pieejami tādi profilu veidu kā sloksne, stūris, U-veida profils, T-veida profils, caurule, taisnstūra caurule, daudzfunkcionalais profils un citi.

Kopumā, plašs sortiments apmierina visas, tai skaitā amatiermeistaru, vajadzības,  un piedāvā kvalitatīvu un stilīgu  produkciju.  

Galveno vietu “DARI PATS” “ARCANSAS” firmas sortimentā ieņem alumīnijs, kas pateicoties savām īpašībām, ir pats universālākais un populārākais materiāls. 

Profilu "DARI PATS" pielietošana

Alumīnija sloksne tiek plaši izmantota būvniecībā, telpu un mēbeļu dekorēšanā. Ar tām veido  dažādus karkasus, piekaramos griestus, montē biroja starpsienas un  izmanto tās kā dekoratīvos elementus. 

Neliels svars, anodēšanas krāsu daudzveidība un lieliskas ekspluatācijas īpašības ļauj izmantot alumīnija anodēto sloksni it visur.  

Alumīnija stūris, pateicoties savām īpašībām, tiek plaši izmantots telpu iekšējā apdarē.  Kā galvenās alumīnija stūru priekšrocības  var minēt labu ārējo stūru aizsardzību no triecieniem un citiem mehāniskiem bojājumiem, estētisko ārējo izskatu un izturību pret nodilumu. Bez tam, alumīnija stūri var viegli piestiprināt gan ar līmi, gan ar skrūvēm. Alumīnija stūris visbiežāk tiek izmantots rūpnieciskās un tirdzniecības telpās, kur pastāv mehānisko bojājumu risks.  

Dekoratīvie stūri sienas stūros ir  būtisks dekora elements. Tie palīdz aizsargāt problemātiskas vietas no mehāniskiem bojājumiem. Uzstādot tos var novērst dārgās apdares bojāšanu un piešķirt interjeram pabeigtu ārējo izskatu. 

Misiņš ir laba alternatīva, kas ir piemērota gadījumos, kad nepieciešams apvienot zelta krāsas apdari ar pārējo interjeru un mēbelēm.  

U-veida profils  ir ļoti pieprasīts, jo  tam ir plašs pielietojums un dažādas apdares iespējas, kas ļauj tam labi iekļauties jebkurā interjerā. 

Piemēram, T-veida alumīnija profils ir pieejams dažādās variācijās –  anodētā sudraba, titāna, vara, zelta krāsā vai glancētā sudraba krāsā. 

Šo materiālu pielietošanas joma ir neierobežota. Tajā pašā laikā tie ir  ārkārtīgi viegli uzstādāmi, kas varētu būt vēl viens iemesls  ķerties pie darba pašam.


Uzdāviniet sev milzīgu prieku, radot kaut ko skaistu, noderīgu un unikālu!